جدیدترین طرح های زیبای ناخن در تابستان 2022

جدیدترین طرح های ترند ناخن در تابستان 2022 کدامند؟ در این مقاله بیش از 10 مدل از طرحهای ناخن زیبا را شامل ناخن های بادامی و گرد و ... را به شما نشان خواهیم داد.

جدیدترین طرح های ترند ناخن

داشتن ناخن های زیبا در تمامی طول سال میتواند زیبایی خاصی را به دستان و ناخن های شما ببخشد ولی فصل تابستان میتواند جسارت بیشتری به شما بدهد تا از طرح های زیباتر و جسورانه تری استفاده کنید. در فصل تابستان میتوانید از طرح های ناخن براق تر با بافت های زیباتر و جسورانه تر و با شکل و شمایل زیباتری استفاده کنید تا بتوانید زیبایی ناخن های خود را دو چندان کنید.

هم اکنون زمان آن فرا رسیده تا با تغییراتی در طراحی ناخن های خود زیبایی آن ها را دو چندان کنید و بتوانید با استفاده از طرح های زیبایی که در ادامه به شما نشان خواهیم داد ناخن های خود را زیباتر کنید. در این مقاله طرح های ترند ناخن در تابستان 2022 را به شما معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

1- ناخن های رنگین کمانی

در این فصل همانند طبعی که وجود دارد میتوانید از رنگ های گرم و براق و گرمسیری استفاده کنید. برای اینکه بتوانید ناخن های رنگین کمانی داشته باشید باید یک کوکتل میوه ای از سایه های پاستلی به رنگهای صورتی، نعنایی، یاسی، زرد و آبی کمرنگ بر روی ناخن های خود ایجاد کنید. زمانیکه تابستان فرا میرسد دیگر قوانین طراحی ناخن جسورانه تر میشود و باید به همه نشان دهید که زیبایی ناخن های شما بسیار جذاب و زیبا هستند. در این فصل دیگر خبری از دستکش برای گرم کردن دستان نیست و میتوانید به خوبی ناخن های خود را به نمایش بگذارید.

ناخن-های-رنگین-کمانی-آرایش سرا

2- ناخن های هلویی زردآلویی تابستانی

درحالیکه در فصل تابستان فرصت های بسیاری برای نمایش ناخن های خود دارید و میتوانید به بهترین شکل ممکن به آرایش ناخن ها بپردازید ولی یکی از بهترین و بزرگترین ترند های طراحی ناخن ها سبک ساده میباشد. استفاده از رنگهای هلویی و زردآلویی هر ساله در رده ترندهای آرایش ناخن ها قرار میگیرد. دلیل آن هم بسیار ساده است زیرا این رنگ ها با تمامی رنگهای پوستی کاملا سازگار است و زیبایی خاصی را به آن ها میبخشد.

این رنگ با طیف وسیعی از دیگر رنگها از سرمه ای گرفته تا صورتی و سفید کاملا همخوانی دارد و میتواند به خوبی با آن ها هماهنگ شود. این سبک آرایش ناخن ها با رنگهای هلویی و زردآلویی در کنار اینکه بسیار زنانه است میتواند با جواهرات طلایی و رزگلد بسیار زیبا جلوه کند و هر ساله در رده ترندهای آرایش ناخن قرار میگیرد.

ناخن-های-هلویی-زردآلویی-تابستانی-آرایش سرا

3- ناخن های میخ تابوتی تابستانی

سبک آرایشی ناخن های میخ تابوتی با نام سبک آرایشی ناخن بالرین نیز شناخته میشود که به شکل اکریلیک های بلند با لبه های مخروطی و مربعی که شبیه تابوت یا کفش باله است. این شکل از ناخن میتواند فضای زیادی را برای طراحی و استفاده از رنگ ها در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید با استفاده از رنگهای هولوگرافیک و رنگ های آمبره پا را فراتر بگذارید و زیبایی ناخن های خود را دوچندان کنید. این سبک آرایش ناخن بسیار زیبا و جذاب میباشد و به همین دلیل است که اکثر اینفلوئنسرها و ستارگان اینستاگرام از این سبک آرایش ناخن ها استفاده میکنند.

ناخن-های-میخ-تابوتی-تابستانی-آرایش-سرا

4- ناخن های گرد تابستانی

برای اینکه راجع به این سبک آرایش ناخن یعنی آرایش کلاسیک گرد تابستانی ناخن ها بیشتر بدانیم باید بگوییم که این سبک آرایش ناخن ها هرساله ترند میشوند و طرفداران زیادی را به خود جلب میکنند. این سبک آرایش ناخن بسیار شیک و زیبا است و مورد علاقه مدل های مد و پوشاک (کت واک) میباشد. ناخن های گرد تابستانی در صورتیکه با رنگهای پر رنگ و پاستلی ترکیب شوند میتواند جلوه بیشتری داشته باشند. در انتها با استفاده از پولیش براق میتوان زیبایی این نوع سبک آرایشی را دو چندان کرد. این نوع سبک آرایش ناخن ها به مراقبت کمتری نیاز دارد و در صورتیکه از تیپ کلاسیک استفاده میکنید میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

ناخن-های-گرد-تابستانی-آرایش-سرا

5- ناخن مربع تابستانی

ناخن مربعی سبکی بسیار جذاب برای آرایش ناخن ها میباشد. اگر شما دارای ناخن هایی باریک و تخت هستید استفاده از این سبک آرایش ناخن ها یعنی آرایش ناخن مربعی باعث میشود تا ناخن های شما پهن تر به نظر برسند و زیبایی آن ها را بیشتر میکند. این نوع سبک آرایش ناخن ها برای بیشتر مردم زیباتر و سالم تر به نظر میرسد زیرا از پوسته پوسته شدن و شکستن آنها جلوگیری میکند.

این سبک آرایش ناخن ها به دلیل شکل مربعی که در انتهای کار قرار دارد، ناخن ها را بسیار زیبا و عریض تر از قبل نمایش میدهد. این سبک آرایش ناخن ها را با رنگ های روشن و پاستلی امتحان کنید تا بتوانید زیبایی بیشتری به ناخن های خود ببخشید.

ناخن-مربع-تابستانی-آرایش-سرا

6- ناخن بادامی تابستانی

ناخن های بلند و مخروطی شکل شبیه بادام که به یک نقطه باریک منتهی میشوند باعث میشوند که این سبک آرایش ناخن باعث شود تا زیبایی ناخن های شما دوچندان شود. این سبک آرایش ناخن ها به دلیل اینکه ظاهری شبیه به بادام دارد به ناخن بادامی تابستانی معروف است. این سبک آرایش ناخن ها زیبایی خاصی را به انگشتان میبخشد و جلوه ای باریک و کشیده به ناخن ها و انگشتان میبخشد.

برای اجرای این طرح نیاز به کشیدگی ناخن ها دارید پس فضای خوبی برای استفاده از اکریلیک ها خواهید داشت و میتوانید طرح های زیبایی را بر روی این نوع سبک ناخن ها پیاده کنید. این سبک ناخن بادامی نیز یکی دیگر از ترندهای آرایش ناخن تابستانی 2022 میباشد.

ناخن-بادامی-تابستانی-آرایش-سرا

7- ناخن های قله ای تابستانی

یکی از طرحهایی که این روزها کمتر استفاده میشود همین طرح ناخن های قله ای است که در سالهای نه چندان دور در رده برترین ترندهای آرایش ناخن تابستانی بودند ولی امروزه کمتر از آنها استفاده میشود. در این سبک طول ناخن ها نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه میباشد و از نظر شکل و شمایل نیز خیلی زیبا و در یک نقطه مناسب باریک و به هم میچسبد. این سبک ناخن های قله ای برای اجرا به ناخن های بلند نیازی ندارد و میتوان با استفاده از ناخنهای با اندازه میانگین نیز این طرح را اجرا کرد. این طرح را میتوان بدون کاشت ناخن و با استفاده از ناخن های طبیعی نیز به خوبی اجرا کرد.

ناخن-های-قله-ای-تابستانی-آرایش-سرا

8- ناخن های اکریلیک تابستانی

ناخن های اکریلیک یا ناخن های مصنوعی به نوعی از ناخن ها گفته میشود که با استفاده از خمیر اکریلیک ساخته میشوند و میتوانند در فصل تابستان بر روی ناخنهای شما استفاده شوند. استفاده از این نوع ناخنهای اکریلیک میتواند به شما کمک کند تا هر نوع شکل و طرحی را بر روی ناخنهای خود اجرا کنید. مزیت استفاده از این نوع ناخن ها این است که هر نوع ترندی را میتوانید بر روی ناخن ها اجرا کنید. زمان استفاده از این نوع ناخن میبایست هر چند وقت یکبار به سالن های آرایش مراجعه کنید و برای ترمیم آن ها اقدام کنید.

ناخن-های-اکریلیک-تابستانی-آرایش-سرا

9- ناخن ژلی تابستانی

ناخن ژلی یا ژل مانیکور یکی از ساده ترین و بهترین روش های آرایش ناخن ها میباشد که میتوانید به خوبی با استفاده از این روش رنگ ناخن ها را حفظ کنید و زیبایی خاصی به ناخن ها خود ببخشید. ژل مانیکور نسبت به ناخن های اکریلیک یا مصنوعی از انعطاف بیشتری برخوردار است و جلوه ای طبیعی تر به ناخن ها میبخشد. اگر شما میخواهید تا طول ناخن های خود را افزایش دهید ولی از ناخن های اکریلیک استفاده نکنید پیشنهاد ما به شما استفاده از ژل مانیکور میباشد که نیاز به نگهداری مستمر ندارد.

ژل مانیکور ناخن میتواند به خوبی با استفاده از رنگهای بسیار زیبا و روشن زیبایی ناخن های شما را کاملا حفظ کند و در تمامی فصول مورد استفاده قرار بگیرد. آن را با رنگهای مات و براق ترکیب کنید و در انتها با استفاده از یک طرح ساده و زیبا ناخن ها را بیارایید تا زیبایی ناخن دوچندان شود. هر وقت که از رنگ و شکل و شمایل ناخن های خود خسته شدید به راحتی میتوانید آنها را در خانه پاک کنید.

ناخن-ژلی-تابستانی-آرایش-سرا

10- ناخن های گرافیکی تابستانی

برای جلوه بیشتر ناخن ها در تابستان جدید سراغ ناخن های گرافیکی بروید. برای اینکه جلوه ناخن های خود را با این سبک آرایش بیشتر کنید از ناخن های اکریلیک یا مصنوعی با شکل و شمایل بادامی، مربعی و … استفاده کنید تا بتوانید جلوه ای بسیار زیبا به ناخن های خود ببخشید. برای اینکه بتوانید گرافیکی خاص به ناخن های خود ببخشید پیشنهاد میکنیم از رنگ های متضاد استفاده کنید و از طرحها و نوشته های زیبا استفاده کنید. استفاده از نقل قول ها و پیام ها و لوگو ها در این چند سال اخیر بسیار ترند شده اند و میتوانید از آنها استفاده کنید.

ناخن-های-گرافیکی-تابستانی-آرایش-سرا

11- ناخن های نئون تابستانی

زمانیکه صحبت از ناخن های تابستانی ترند میکنیم، تمامی توجهات میبایست به تناژ رنگ پوست باشد تا بتوان بهترین رنگ را برای استفاده بر روی ناخن ها انتخاب کرد. در صورت داشتن پوست خیلی روشن میبایست از رنگهای اسیدی مانند آبی برقی ( فیروزه ای )، سبز لیمویی و یا زرد استفاده کرد. ولی در صورتیکه پوست شما تیره است میتوانید از هر نوع رنگ نئونی استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم در صورتیکه قصد دارید تا بهترین نتیجه را از این نوع آرایش ناخن داشته باشید از مانیکورهای صورتی و بنفش تند استفاده کنید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

ناخن-های-نئون-تابستانی-آرایش-سرا

12- ناخن های تابستانی زیبا

چه چیزی جذاب تر از مانیکور های گلدار است؟ این سبک آرایش ناخن یک ترند کلاسیک تابستانی است. این مدل یکی از زیباترین ترندهای تابستانی است که بسیار زیبا است. برای اینکه بتوانید این سبک آرایش ناخن را به خوبی انجام دهید پیشنهاد میکنیم تا از ترکیب سایه های پاستلی با گلهای برجسته استفاده کنید تا جلوه ای زیبا حاصل شود. این مدل بسیار شایسته تصاویر اینستاگرامی است و در این فصل بسیار مشاهده میشود.

ناخن-های-تابستانی-زیبا-آرایش-سرا

13- ناخن های براق اکلیلی تابستانی

ساده ترین روش برای جذاب کردن آرایش شما در فصل تابستان استفاده از براق کننده ها و اکلیل ها میباشد. در بهترین شرایط و کم هزینه ترین روش و سریعترین روش میتوانید از لاک ناخن بی رنگ بر روی لاک ناخن ساده خود بزنید تا ناخن ها را براق جلوه دهید. با استفاده از براق کننده ها و اکلیل میتوانید به راحتی طرح های منحصر به فردی را بر روی ناخن ها ایجاد کنید. در تابستان میتوانید از زرق و برق های طلایی به همراه رنگ های متنوع برای طراحی ناخن خود استفاده کنید تا جلوه ناخن ها دوچندان شود. اگر قصد استفاده از پلالستیک را ندارید میتوانید از براق کننده های اکلیلی استفاده کنید.

ناخن-های-براق-اکلیلی-تابستانی-آرایش-سرا

14- ناخن های فانتزی تابستانی

به ناخن های خود طرحهای فانتزی با استفاده از رنگهای روشن اضافه کنید تا بتوانید جلوه ویژه ای به ناخن های خود ببخشید. از رنگهای آبی، نارنجی و صورتی برای کشیدن این طرح‌ها استفاده کنید تا بتوانید جلوه آرایش و طرحها را بیشتر کنید. نکته کلیدی این است که بتوانید تناژ جالبی را هنگام اجرای طرح ایجاد کنید و کنتراست رنگها را تکمیل کنید تا طرح کاملا دیده شود و واضح باشد. اگر بخواهید کمی بیشتر پیشروی کنید میتوانید بر روی هر ناخن طرح متمایزی را اجرا کنید و یا حداقل یکی از ناخن ها را با دیگران متفاوت کنید. رنگهای متنوع را با طرح های مختلف آزمایش کنید تا بتوانید بهترین نتیجه و طرح را اجرا کنید.

ناخن-های-فانتزی-تابستانی-آرایش-سرا

15- ناخن های پاستلی تابستانی

زمانیکه تابستان نزدیک میشود لاک های پاستلی نیز خود را نمایان میکنند. از سبز نعنایی گرفته تا زرد کره ای، از صورتی گرفته تا آبی، اینها همه رنگهایی هستند که با اجرای آنها بصورت پاستلی میتوان آرایش ناخن ها را زیباتر جلوه داد. این رنگهای روشن و در عین حال خاموش شما را به یاد بستنی و گلهای تازه و تابستانی می اندازند. پیشنهاد میکنیم تا از رنگهای متنوع بر روی هر ناخن استفاده کنید و یا رنگ مورد علاقه خود را بر روی تمامی آنها اجرا کنید. روش زیبایی که پیشنهاد میشود اجرای فرنچ و استفاده از رنگهای متنوع لاک پاستلی بر روی ناخن های بی رنگ میباشد و بر روی هر ناخن از رنگ متنوعی استفاده کنید.

ناخن-های-پاستلی-تابستانی-آرایش-سرا

منبع: thetrendspotter.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
خانه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
وبلاگ